Butiker

Finland

Här listar vi många av våra härliga återförsäljare i Finland. Varje butik har sitt unika urval av tidlösa och naturliga inredningsprodukter från Dixie. Tveka inte att kontakta oss eller vår finska agent Ma´rina Tuominen på Textilkompani om du också vill bli återförsäljare av Dixies produkter i Finland.

kontakta oss
Butikernas sortiment kan variera.
Ort Butik Telefon Webbplats
Espo Cobello +358 9 41767676 www.cobello.fi
Espo Country White +358 50 5551940 www.countrywhite.fi
Helsingfors Stockmann +358 9 1211 www.stockmann.com
Helsingfors Ekhome Interior & Design +358 40 5965951
Joensuu HB Home +358 44 0330301 www.hbhome.fi
Joensuu Joensuun Verhotalo +358 10 4235510 www.joensuunverhotalo.fi
Kuusamo Suvanto Lifestyle +358 8 8603466 www.suvantolifestyle.fi
Lahti Millan Putiikki +358 3 7559733 www.millanputiikki.fi
Pello Seita Shop +358 40 1791644 www.seitashop.fi
Pori Sisustus Mokka +358 2 6334332 www.sisustusliikemokka.fi
Pulsa Pulsan Asema +358 40 5950093 www.pulsanasema.fi
Rovaniemi Ajantasku +358 50 359 9815 www.rinteenkulma.fi
Rusko Loviisan Aitta +358 2 4322227 www.loviisanaittafi
Salo Design Hill +358 2 7362266 www.designhill.com
Uusikaupunki Sisustus Ulpukka +358 2 8484801
Ylivieska Sisustus Trendo +358 40 7059290 www.trendo.fi